Milyen témát válasszak?

Figyelt kérdés

Lesz egy projektverseny a suliban pár hónap múlva és meg kell írnunk egy vázlatot szünet utánra de még a témámat se tudom.Bármit válszthatok de azt mondják olyat kellene ami nagyon ritka dolog és szinte senki nem hallott róla meg meg ilyenek pl.:egy különleges törzs, ország, népcsoport meg minden olyan ami leköti az emberel figyelmét és nem sablonos.Csak az van meghatározva hogy nem lehet felzaklatni az emberek nyugalmát túl véres vagy ilyesmi képekkel.Azt is figyelembe kell venni hogy találjak róla elég anyagot és képet és hogy ne legyen olyan nehéz szöveg mivel angolul kell előadni.kb.:5-10 percig kell mondani és kellenek képek van animációk mivel poverpointos előadás lesz.Azt szeretném kérdezni hogy tudtok e valami témát ami szóba jöhet mert nekem már van egy amin nagyon gondolkozom de azért még utánanézek hárha találok jobbat.

15/l



2014. okt. 18. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben magamtól kitalálnék valami nem létező dolgot..az elég ritka, mert rajtam kívül senki nem hallott róla, az meg hogy milyen képeket társítasz hozzá, meg lényegtelen :D
2014. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem kell ennyire ritkaxD
2014. okt. 18. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Valami ritka állatfajról talán -

Ami már kihalt (Ausztráliában az erszényes farkas) vagy ami a kihalás szélén áll (pl. folyami delfin)

2014. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs tantárgyhoz kötve?
2014. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a kaktuszokról lehetne, milyen fajták vannak, mekkorára nőnek meg, hogy raktározzák a vizet
2014. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Nincsen semmilyen tantárgyhoz kötve szinte bármiről írhatsz.Egyik osztálytársam pl.egy vicces legendáról írxd még jöhetnek a válaszok nagyon jók az eddigiek is rengeteg jó téma van csak az a baj hogy idáig nem nagyon találkoztam olyannal ami annyira megfogott:/
2014. okt. 18. 16:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Na utánanéztem az érdekes álltatoknak és volt egy ami nagyon megfogott ugyhogy megvan a téma:D
2014. okt. 18. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!