Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a véleményed Madách Imre...

Cíí._. kérdése:

Mi a véleményed Madách Imre Az ember tragédiája cimű drámai költeményéről?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2014. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztosan olavastad, meg is beszéltétek magyarórán. Úgy gondolom, eközben kialakult róla a véleményed. Tetszett? Miért? Nem tetszett? Miért? Nehéz olvasmány? Nonyolult alkotás? Mit gondolsz a mű mondanivalójáról? Beszélgess egy kicsit ezekről a társaiddal! Így könnyebb lesz kialakítani a saját véleményed.


Ezeket csak Te tudhatod! Szívesen elmondanám, hogy én mit gondolok erről a drámáról, de az CSAK az ÉN véleményem lenne!


De nincs harag, ugye?

2014. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem király. Elgondolkodtató, olykor kicsit materialista, Lucifer picit cinikus, de végülis jólmegaszondja az élet rendjét mindenről a mű.
2018. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!