Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítanád ezt az angol...

Lefordítanád ezt az angol szöveget magyarra?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 19. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki ismer 'téged' jobban? A barátaid vagy a családod?


A heti tesztünkben egyedülálló, éppen társat kereső emberek kérik az anyukájuk és a legjobb barátjuk segítségét. Az anyjuk és a barátjuk is egy-egy partnert javasol. A lényeg, hogy ki választja a jobb partnert.


Ezen a héten egyedülálló emberünk Szabó Richárd, egy 26 éves zenész Southamptonból. Az anyukája, Margit néni választja az egyik lányt, és a legjobb barátja, Dani a másikat. Ezután Ricsi mindkét lénnyel randevúzni megy. Vajon melyik lány tetszik majd neki jobban? Vajon ki ismeri jobban, az anyukája vagy a legjobb barátja? Ki választja a megfelelő lényt számára?


[Képaláírás:] Szabó Ricsi az anyukájával, Margit nénivel, és barátjával, Danival.


„Általában Angliában dolgozom, de néha külföldön is kell. A munkán kívül szeretek moziba járni és jó éttermekben enni. Nem vagyok túl sportos, sosem edzek, de legalább nem dohányzom.


Úgy gondolom, nyitott gondolkozású és barátságos vagyok – jól kijövök az emberek többségével –, de néha elég szégyellős is tudok lenni. Például nem szeretek mulatságokba járni. Egyénileg vagy csak kis csoportokban szeretek barátkozni.


Az okos, mulatságok nőket szeretem, akik megnevettetnek, és lehetőleg szeretik a zenét. Külsejükre nézve legyen az asszony haja sötét, és ne legyen nálam magasabb. Végül szeretem, ha tud hallgatni.


Biztos vagyok benne, hogy a barátom, Dani jobban ismer engem, mint a családom, mert sokat beszélgetünk a lényekről és problémáinkról. A családommal általában nem beszélgetünk ilyen dolgokról. Anyám mindig azt mondja, hogy a rosszlányok után nézek, de ez az, amit az anyukák mondanak!”

2014. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Külsejére
2014. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 19. 23:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdeznem, hogy mit szólt hozzá a tanár?
2014. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ellenőrizte.


De köszönöm Neked!

2014. okt. 21. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó…


Amúgy szívesen!

2014. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!