Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » ANGOL ZSENIK PLS! FONTOS! 1...

ANGOL ZSENIK PLS! FONTOS! 1 oldal házi dogát kell írnom a kedvenc színészemről, vagy filmemről. Angolul! Ha valaki nagyon ráér segítene?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy trehány, lusta, disznó vagyok, csak egyszerűen a tanár nem tanít semmit..

Ha valaki tényleg ráér, vagy szívesen segítene nekem, annak nagyon megköszönném. Mindegy, hogy kiről, vagy melyik filmről van szó, csak legyen valami, amit előadhatok. És ha nem nagy dolog, akkor magyarul is kellene. Előre is köszönöm..


2010. jan. 25. 15:17
 1/9 A kérdező kommentje:
1 oldalas*
2010. jan. 25. 15:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán ha megírnád magyarul,esélyes lenne,hogy találsz itt valakit,aki lefordítja.Így nem nagyon.
2010. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jóó, tényleg. így mondjuk hülyeség volt, ahogy leírtam. köszi.
2010. jan. 25. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
2010. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó, de ez tökre nem pontos.. ha beírom a szöveget.
2010. jan. 25. 15:50
 6/9 Doruss ***** válasza:
67%
Jajh igen az a fordító nagyon tré... De többre mész ha legépeled magyarul és úgy kérsz meg vkit h fordítsa le!!
2010. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Még mindig jobb, mint a webfordítás...
2010. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

.. a szöveg..



A kedvenc filmem


Az én kedvenc filmem a Kegyetlen játékok, de inkább beszélek egy másik filmről, melynek címe Juno. A film önmagában véleményem szerint elég tanulságos.

Juno egy 16éves minnesotai középiskolás lány, akinek váratlanul mégis azzal kellett szembesülnie, hogy legjobb barátjától, és egyben régi csodálójától, Paulie Bleekertől kilenc hetes terhes.

Juno hirtelen ötlete az abortusz volt, de az utolsó pillanatban hallgat a szívére, s elhatározza, hogy megszüli a gyereket és örökbeadja. Barátnője Leah segítségével elkezdenek nevelőszülőket keresni leendő gyermekének. Egy hirdetőújságban rábukkanak a tökéletes párra, és a megfelelő otthonra. Juno ezután elmondja édesapjának az igazságot, illetve azt is, hogy már elintézett mindent, már csak a párt kell megkeresni. Juno elmegy apjával a Loring házaspárhoz, Markhoz és Vanessához, és véglegesítik a örökbefogadást.

Juno rövidesen barátságot köt Markkal, akivel közös érdeklődést mutatnak a rockzene, a horrorfilm és a popkultúra terén. Juno, eközben Bleekerrel találkozgat, és egyre inkább beleszeret, majd mikor megtudja, hogy elhívott egy másik lány a bálba, sértődötten vonja kérdőre. Juno, nem is sejti, hogy Bleeker mennyire szereti, és mennyit gondol a babára.

Nem sokkal az esedékes szülés előtt Juno újra meglátogatja Markot, aki elárulja, hogy elhagyja Vanessát. Juno kiborul, és épp akkor jön meg Vanessa, aki kikérdezi, hogy mi is történt, majd Mark annyit felel, hogy nem megy neki a gyermekvállalás. Juno sírva távozik a házból, majd hagy egy üzenetet Vanessának. Miután hazament juno, elbeszélget édesapjával, aki felvilágosítja arra, hogy az érzelmeit ne rejtse el, és ezt megfogadva fel is fedi Bleeker előtt. Juno Bleeker futóversenyire mindig kiszokott menni, s egy napon nem ment, azonnal tudta a fiú, hogy a kórházba kell mennie. A szülés után úgy döntöttek mind a ketten, hogy nem nézik meg az újszülöttet, hiszen igazából nem az ővék, hanem Vanessáé.

Vanessa egyedül érkezett a kórházba, és leírhatatlan boldogsággal vette karjaiba a csecsemőt.

Egyedülálló anyaként nevelte fel a kisbabát, és Juno üzenetét a babaszoba falára bekeretezve kiakasztotta.

Az üzenet.. : "Vanessa, ha te még benne vagy, én is benne vagyok.Juno"


Valamivel később Juno és Bleeker boldogan az utcájukban együtt gitároznak és énekelnek..

2010. jan. 25. 19:57
 9/9 anonim válasza:
Angol zseni [link]
2010. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!