Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan készitsek egy power...

Hogyan készitsek egy power pointos bemutatót egy könyvről, hogy érdekes is legyen?

Figyelt kérdés
Azt a feladatot kaptuk irodalomórán, hogy egy megadott könyvről bemutatót kell készitsünk. 15-20 slide-ból kellene álljon, de nem tudom, hogy hogy osszam fel, hogy mi is legyen benne. Jó ötlet, hogy az első oslideon csak a könyv boritója legyen? Az utolsóra a nevem gondoltam. De a többit nem tudom, hogy hogy osszam be. Holnaputánra kell meglegyen. Segitenétek ötletekkel?

2014. okt. 27. 16:01
 1/1 moredoor válasza:

Először is: Melyik könyvről van szó?

Jó ötlet, az első diára elég lesz egy slide-ot kitöltő borító az író és a könyv címével. Valamelyik dia lehetne a szerkezeti vázlat, másik a háttértörténet, milyen körülmények között íródott a könyv,stb

Megint egy másik lehet a szereplők bemutatása, akár egy rövid összefoglaló a történésekről, vagy hogy szerinted mi a könyv "üzenete"

A vége felé leírhatnád személyes véleményed, hogyan tetszett a könyv.

Az utolsó pedig egy "Köszönöm a figyelmet,blablabla készítette: neved"

Remélem hasznos tippeket adtam;)

2014. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!