Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyetemi házi dolgozat, ez...

Egyetemi házi dolgozat, ez most hogy is van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Shakespeare egyik drámáját elemzem, próbálok idézni a drámából és az idézetekhez hozzáfűzni a saját megjegyzéseimet, amik nyilván sokkal hosszabbak. Bemásoltam amit eddig írtam netes plágiumkeresőbe, és kb 50%-ra jött ki. Ez azt jelenti, hogy túl sokat idéztem, vagy egy ilyen típusú fogalmazásnál ez előfordul?

2014. okt. 27. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Amíg a forrást megjelölöd, nem gond ha sokat idézel a plágium szempontjából. Azonban esetedben ez úgy hiszem azt jelenti, hogy a szöveg felét idézetek teszik ki. Ez pedig arra utalhat, hogy hiányzik a lényeglátásod, és így látatlanba azt mondanám tartalmi ismertetőt tartasz. 25%nál ne legyen több az idézet lehetőleg, fejtsd ki a saját gondolataidat, nem kell minden apróságot szó szerint idézni, tömöríts, tartalmi kivonatot írj és mélyebb elemzést folytass.
2014. okt. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!