Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Földrajz témazárót fogunk...

Földrajz témazárót fogunk írni a szünet után. És ugye koleszos vagyok és ott hagytam a tankönyvemet (és minden mást) amiből felkészülhetnék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg netes oldalakat mondani, ahonnan tanulhatnék? (9.-es vagyok) Vagy egyéb megoldást? NEM akarok rossz jegyet kapni (nem vagyok stréber 3-4-es tanulo vagyok, akkor is :( )

2014. okt. 28. 19:30
 1/2 anonim válasza:
100%
Próbáld meg kölcsön kérni egy osztálytársadtól, biztosan van aki szívesen kölcsönadná egy napra ;)
2014. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az egyik osztálytársad, hogy fotózza le/scannelje be és küldje neked át. Így akkor akár ki is tudod nyomtatni, és tudsz készülni :)
2014. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!