Azt a feladatot kaptuk a suliban, hogy a KöMaL A vagy B jelű feladataiból egyet meg kell oldanunk, de én egyiket sem tudom megcsinálni. Valaki nem tudna segíteni? Már több mint egy hete gondolkodom rajta, de semelyikre sem jöttem rá.

Figyelt kérdés
Itt vannak a feladatok: www.komal.hu/verseny/feladat. Cgi? A=honap&h=201410&t=mat&l=hu

2014. okt. 31. 15:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából a B.4653 feladatra van egy olyan megoldásom, hogy 12, de nem tudom, hogy jó-e a gondolatmenetem, és egyáltalán jelent valami különlegeset az, hogy rendezett számhármas vagy csak 3 db számra kell gondolni?
2014. okt. 31. 15:39
 2/5 A kérdező kommentje:
hmmm, nem is 12, hanem 6, ha nem számít a számoknak a sorrendje, vagy nem tudom, elbizonytalanodtam. Remélem, tudtok segíteni.
2014. okt. 31. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Másold be a linket rendesen, légyszi, így nem okés.
2014. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, valahogy lett egy szóköz a címben. www.komal.hu/verseny/feladat.cgi?a=honap&h=201410&t=mat&l=hu
2014. okt. 31. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Csináld meg az elsőt.

Keress rá a neten, hogy jön ki az osztók száma.

És arra, hogy egy négyzetszámnak az osztóiról mit lehet tudni.

2014. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!