Mókusfelmászottafára kérdése:

Kölcsey Ferenc:Himnusz?

Figyelt kérdés
Ezt kéne megtanulnom holnapra. valaki segítene mit csináljak? azért vagy valaki belinkelné a hangoskönyvet ha van ?

2014. nov. 3. 16:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezt kéne megtanulnom holnapra.Már felvettem és vissza hallgattam , már zenésen is megpróbáltam , már vissza olvasgattam hosszú percekig és az sem , ráadásul úgy szoktam ,hogy hangoskönyvből , de bármit írok be csak az első versszakot adja ki énekelve..., valaki segítene mit csináljak? bocsi , hogy komiba írtam csak ez a drága nem fogadta el :D
2014. nov. 3. 16:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvasgasd minél többször, lassan figyelmesen. Versszakonként haladj, majd ha egy megy, akkor jöhet a következő.


Most már túl sok mindent nem tudsz csinálni, biztos nem ma adták fel, hogy tanuld meg holnapra. Legközelebb okosabban csináld!

2014. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom jól elcsesztem de azért nem azért kérdeztem , hogy kioktassanak :D
2014. nov. 3. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

https://www.youtube.com/watch?v=gIYs4FhpCOw

És egy másik, a változatosság gyönyörködtet. https://www.youtube.com/watch?v=w1x0Ic4B__E

Mindkét színész a magyar színművészet kiemelkedő alakja.

Ne versszakonként tanuld, az magolás, nem lesz belőle tudás. Az egészet egyben, az ívét, egyik versszak előhívja a másikat. Gondolj bele a tartalmába, és élvezd, mert szép.

2014. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem megy mert sopánkodsz. Túl nagy mennyiségűnek találod, és nem a verse koncentrálsz, hanem a félelemre, hogy aggódsz, hogy nem fogod megtanulni; hát így nem is fog menni. Úgy rugaszkodjál neki, hogy "Ezaz, gyerünk, meg tudom és meg is fogom csinálni!" És akkor onnantól már tudni fogsz a műre koncentrálni. Esetleg akár próbálgathatod leírni is a versszakokat külön-külön, és akkor hátha úgyis jobban megy; először akár másolhatod is, utána pedig fejből, ozt hajrá!
2014. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne versszakonként, hanem egyben. Úgy könnyebb, mivel teljesen logikus az egész, egymásból következnek a versszakok. Hallgasd Sinkovits Imrét, és hagyd, hogy elvarázsoljon.
2014. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom, eletmentok vagytok, foleg a linket koszonom :) ❤
2014. nov. 3. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!