Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki segít nekem írni egy 6-8...

Ki segít nekem írni egy 6-8 mondatos csak mély és csak magánhangzós szöveget?

Figyelt kérdés
irodalom órára kellene,de nincs nagyon ötletem.előre is köszönöm

2014. nov. 4. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy csak magánhangzós szöveg?
2014. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jah bocsi hát úgy hogy az egyik szövegben csak magas magánhangzók legyenek a másikban meg csak mély:)
2014. nov. 4. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegy miről?
2014. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen teljesen mindegy:)
2014. nov. 4. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:
magasat megírhatom neked? :D
2014. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy rettenetes esettel kezdem. Egyetlen este elvesztettem keresetemet. Lementem szegedre, egy wellnessbe. Eme helyen, egyetlen emberrel csevegtem, ettem nevettem. Meg kellett ennem eledelem, mert nem mertem nemet rebegnem emberemnek. Ezt nem kellett tettetnem, remegtem, reszkettem. Lehetetlen helyzetet teremtett. Emberem fekete, neve: Ede. Lett egy gyereke ennek neve Emese. Keresetemet betettem zsebembe. Egy percre elmentem, mert epret kellet vennem. Emberem sebesen elszelelt, elcsente keresetemet. Kerestem emberem, eme wellnessben, de nem leltem semerre. Eleve nem tehettem egyebet, kerestem elveszett keresetemet. Elkeseredetten csellengtem, wellness termekben. Egyszerre emberemet megleltem, egy kerek teremben leledzett, egy gyerekkel, s egy rendes emberrel egrest eszegetett. Emberemhez mentem: „Elvetted keresetemet!” szegeztem emberemnek. Erre beleremegett, s zsebe fel jelzett. Elvettem keresetem, s elvertem emberem. Feje, keze, s teste tele lett sebekkel. Felvettem jegyzetem, melybe rejtettem keresetem. Meglett keresetem, nem kellett keresnem, megvehettem nyerget, kengyelt gyermekemnek. Szegedre nem megyek se wellnessbe se semerre.
2014. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
xd hát persze :'D
2014. nov. 4. 18:09
 8/10 anonim ***** válasza:
én vagyok 6-os vagyok, én írtam ezt a történetet, nyugodtan használd! Mély magánhangzósba nem tudok segíteni
2014. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
juuuj *..* köszönöööööööm:D:*
2014. nov. 4. 18:10
 10/10 anonim válasza:
18:08 ez nem semmi,mert ez ráadásul nem csak magas magánhangzókból áll, hanem még eszperente is. Valahol találtad, vagy te költötted? :DD
2014. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!