Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Vállalkozásból házi feladatnak...

Vállalkozásból házi feladatnak azt kaptuk hogy egy saját elképzelt cégünknek az üzleti tervét készitsük el. Nos én egy cukrászdát szeretnék üzemeltetni amihez egy jó névre logóra és egy szlogenre lenne szükségem? Valami ötletes nevet szeretnék

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Például a lakhelyeddel kapcsolatban is összeeszkábálhatnál egy nevet. A város vagy a megye nevével kapcsolatban, vagy egy rokonoddal is kapcsolatban (például Nagyi Sütödéje, de ezt most csak úgy példaként írtam), vagy esetleg lehetne valami rajzfilmből, például a Shrekből is kitalálni valamit, tudod, ott is volt ilyen szereplő, aki a kicsi sütiembert megcsinálta. Mozgasd meg a fantáziádat, én most csak ennyit tudtam ajánlani :)
2014. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!