Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rövid magyar kis fogalmazást...

Rövid magyar kis fogalmazást németre fordítása?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne de nem tudom megcsinálni , ha valaki tudna segíteni az kérem írjon hozzászólást , köszönöm ! :)

2014. nov. 23. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd le ide és PRÓBÁLD MEG lefordítani! Utána kijavítjuk. De azt mondani, hogy "nem tudom megcsinálni", az a legegyszerűbb, ha nem gyakorlod, akkor soha nem is fog menni.
2014. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

In Ungarn reisen Autobus, die Straßenbahn O-Bus Metro, Zug Schiff und Flugzeug. In jeder Stadt gibt es Busverkher. Die Retner die älter als 65 Jahre sind brauchen keine Fahrkarte zu kaufen sie dürfen nämlich gratis fahren. Die U-Bahn hat nur Vorteile. Die Stationen sind durch Unterführungen zu erreichen die züge kommen alle 2-5 minuten sie sind bequem leise schnell . Ich reise oft mit dem Zug zu nach meine Großmutter. Nachteil nur zwei Stunde Anfang. Ich nehme immer meinen mit Handy ausweis visitenkarten portemonnaie koffer und geld.



Tudom rengeteg hiba van benne de nem nagyon megy a német.

2014. nov. 23. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!