Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy villanyszerel segítségét...

Egy villanyszerel segítségét kérném. Sűrgös lenne. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

szóval van egy házim de nem igazán értem, és nem megcsinálni kéne helyettem csak segíteni picit.

Egy épület szerelését végzi a vonatkozó előírások figyelmébe vételével (Msz-Hd 60364) az ön feladata az alábbi rajzrészlet alapján a helyiségek áramköreinek szerelése. az áramkörök táplálása a rajzon feltüntetett kiselosztóból történik. a nyomvonal adatai a rajztól leolvashatók.

A falazat anyaga tégla, a szerelés sűlyesztett. a helység belmagassága 3.00m, a nyomvonal magassága 2.50m, a kapcsolók elhelyezési magassága 1.50 m, a dugaszoló aljzatok magassága 0.50m

a,) határozza meg a villanyszerelési feladat eszközszükségletét (szerszámok, műszerek, stb)

b.) készítse el az anyagjegyzéket a rajz adatai alapján (szerelvények, vezetékek, stb)

c.) határozza meg a főb munkafázisokat sorrendben!


előre is köszönöm a segítséget :)



2014. nov. 24. 15:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
UI: van rajz is azt elküldöm privátban csak lepaintelem, hogy biztosan látszon
2014. nov. 24. 16:00
 2/12 anonim ***** válasza:
Eddig ezt tanították, nem hiszem hogy olyasmit kérnek számon, ami eddig nem hangzott el. Lehet hogy nem a tapitelefont kellett volna egész nap csesztetni az órákon.
2014. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg valami fatális tévedés folytán megkapod a szakmai képesítést, éles helyzetben, egy igaz munka kapcsán kit fogsz megkérdezni? Ott már te leszel a "szakember", akit azért hívtak ki, hogy megcsinálja, mert mindent tud, amit a villanyszerelésről tudni lehet.
2014. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Levelezőn küldték a feladatot! Brrr ja és közben az oskola mellé jártunk telefont csesztetni... ;)#1-nek
2014. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A házi adott, a képet tedd fel képfeltöltésre, és utána tegyél fel konkrét kérdést, hogy mit nem értesz, miben kéne segíteni.
2014. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy elég sokat hiányoztam nem lógás miatt kedves első és elég szar egyedül pótolni. a rajzot megcsinálom és teszem fel képfeltöltésre. csak támpontokat kértem, nem azt, hogy oldjátok meg nekem én meg csak lemásolom.
2014. nov. 24. 16:12
 7/12 anonim válasza:
Akkor várjuk a képet, és a kérdéseket.
2014. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
rajzolom már :)
2014. nov. 24. 16:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Azzal kellett volna kezdeni a kérdésedet, hogy sokat hiányoztál... És nem lett volna félre érthető!
2014. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy ez a kép nem akar felmenni :/ már azzal is sokat segítenétek, ha tudnátok küldeni egy hasonló feladatot lépésről lépésre. amit nem értek az ől a vezetékeknél a méreteket is oda kell írni? és ha igen van valami téblázat ami alapján kilogikázhatnám?
2014. nov. 24. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!