Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Azt a feladatot kaptuk hogy...

Azt a feladatot kaptuk hogy válaszoljunk a Haustiere témakörben erre a négy kérdésre? Lent felsorolom! Aki tud lécci segítsen. :/ nem vagyok túl jó németből.

Figyelt kérdés

1.Hast du ein Haustier?

2.Tiere in der Wochnung- wie gefällt dir das!

3.Wie kümmerst du dich um ein Haustier?

4.Was verstehst du unter Tierschutz?


1.van háziállatom egy kutya. Leo a neve. 5 éves. szeret labdázni.az kerben a kutyaólban él...

2.szerintem a házba nem való háziállat...mert minden szőrös, nyálas lesz...de mindenki maga dönti el hogy hol tartja a háziállatát

3.én szoktam megetetni. kitakarítani a kutyaólat. labdázni vele stb.

4. az állatvédelmet nagyon fontosnak találom. sok állat életét mentik meg és ez szerintem nagyon jó dolog...


ezeket éne lefordítanom németre de nem tudom :( minden segítséget várok.. köszönöm előre is! :/



2014. dec. 7. 16:11
 1/6 A kérdező kommentje:
*a kertben
2014. dec. 7. 16:13
 2/6 A kérdező kommentje:
*ezeket kéne
2014. dec. 7. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Ja, ich habe ein Hund. Sein Name ist Leo und er ist 5 Jahre alt. Er mag mit dem Ball spielen und lebt in einer Hundehütte.

2. Meiner Meinung nach sollte die Tiere nicht in der Wohnung halten, weil alles haarig, schleimig wird. Aber alle haben die eigene Entscheidung, wo ihre Tiere zu halten.

3. Ich füttere ihn im Allgemeinen, räume seine Hütte auf und ich spiele mit ihm Ball usw.

4.Den Tierschutz finde ich sehr wichtig. Sie schützen der Leben der viele Tieren und meiner Meinung nach ist es ein sehr schönes Ding.


egyrészt: nem szeretem azokat az embereket, akik nem bírnak gondolkodni és mással íratják meg a házijukat (akkor minek tanulsz nyelvet). Másrészt csak azért segítek az ilyeneknek, mint te, hogy veled ellentétben én gyakoroljam a nyelvtanulást. Szívesen.

2014. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jan. 4. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ich habe einen Hund
2017. ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meiner Meinung nach sollte man Tiere nicht in der

Wohnung halten, weil alles haarig, schleimig wird.

Aber jeder soll selbst darüber entscheiden, wo er seine Tiere hält-


Ich füttere ihn im Allgemeinen, räume seine Hütte auf

und spiele mit ihm Ball usw.


Den Tierschutz finde ich sehr wichtig. Sie schützen das Leben vieler Tiere und meiner Meinung nach ist es eine schöne Sache

2017. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!