Mennyi három ketted meg három?

2014. dec. 8. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
4,5. 9/2 stb...
2014. dec. 8. 17:39
 2/7 anonim ***** válasza:

3 = 6/2 (hatban a kettő az három)


3/2 + 6/2 = 9/2 (ha egy összeadásban közösek a törtek osztói, az osztandók összeadhatók)


9/2 = 4,5 (ennyiszer van meg a kilencben a kettő)

2014. dec. 8. 17:40
 3/7 TheEvil válasza:

Egyszerű, a három az hat ketted aztán ezt a kettőt összeadod

3 3 6 9

- + 3 = - + - = -

2 2 2 2

2014. dec. 8. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan három egész három ketted.
2014. dec. 8. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
3/2 + 3 = 1,5 + 3 = 3,5
2014. dec. 8. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs 4,5 csak megcsúszott a kezem
2014. dec. 8. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:

3/2 = 1+1/2

3/2 + 3 = 3+1+1/2 = 4+1/2

Vagy:

3 = 6/2

3/2+6/2 = 9/2.

9/2 = 4+1/2.

2014. dec. 8. 18:13