Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » "Szerelem" címmel mit lehet...

"Szerelem" címmel mit lehet leírni egy magyar dolgozatban? (lent)

Figyelt kérdés
dolgozatot írok nem sokára magyarból. van egy olyan cím hogy "szerelem". erről mit lehetne leírni?szerintem a tanárnő nem teljesen az én szerelmi életemre kíváncsi. jó, lehet meg említhetem neki benne,de nem szeretnék egy egész oldalon keresztül az én szerelmi életemről írni. nektek van valami ötletetek?esetleg valakinek volt már ilyen témája dolgozatban? nem azt várom hogy helyettem kidolgozzátok, csak ötleteket várok! előre is köszönöm!:):)

2014. dec. 9. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg az éppen aktuális író szerelmi költészetéről kellene írnod.
2014. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerelem... ó egész hétvégén szerelem azt a fránya mosógépet. Megvettük. Jó volt. Eddig tartott. Azóta csak szerelem.
2014. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!