Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miről írjak 3-4 oldalas esszét?

Vikkiii kérdése:

Miről írjak 3-4 oldalas esszét?

Figyelt kérdés
töriből 3-4 oldalas esszét kell írni,de nem tudom ,hogy miről.Lehet története,életrajzot írni.Arra gondoltam ,hogy valami állatosat kéne írni.

#fogalmazás #3-4 oldalas
2014. dec. 13. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem az állatokról szóló 3-4 oldalas esszét írj.
2014. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De konkrétan valami jó történetet ,ami igaz is
2014. dec. 13. 11:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az esszé nem történet (történet mint mese), hanem tanulmány. Valaminek a történetéről szóló esszé tehát nem egy párbeszédekkel és leírásokkal tarkított novella, hanem az egyes események időbeni történetének leírása és az összefüggések feltárása.

Természetesen lehet történelemből állatos esszét írni, például a lovak elterjedése, a fajták felhasználása különböző módon, lótenyésztő helyek ismertetése mondjuk a középkor elejétől a közepéig.

De az, hogy mondjuk egy lovacska hogy nyargal nyihogva a csatába Artúr királlyal a hátán, az nem tartozna ide.

2014. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írj az orvosi piócáról.
2014. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Írj egy esszét egy alternatív napodról:

Este lefekvés előtt megnyílik előtted egy féregjárat melybe belépve egy téridő hurokba kerülsz, aznap reggelre pottyant ki a vége pontban a saját hátad mögé.

Írj arról hogy egész nap tíz lépéssel saját magad mögött haladsz és mekkora mpoén hogy nem veszed észre saját magadat :-)

2014. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hannibál elefántja

Harci elefántok

Militarizált delfinek (Ukrajna-Oroszország)

Kutyák a harcmezőn vagy a rendőri berkekben? (Hogyan alakultak ki)

Lovak, mint fegyver

Állattenyésztés kialakulása (Szerintem baromi unalmas, de arról biztos tudsz írni)

2014. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztosan nem kell kapcsolódnia az anyaghoz, amit éppen tanultok?

Ez a feladat, hogy írjatok esszét? :)

2014. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget már nem kell :) Széchenyi Istvánról írok,de legalább adtatok ötletet a következőhöz,biztos lesz még :D
2015. jan. 2. 12:05
 9/9 A kérdező kommentje:

És nem kell kapcsolódnia az anyaghoz

Töriből kell írni történetet :)

2015. jan. 2. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!