Informatika házi dolgozat?

Figyelt kérdés

Egy házi dolgozatot kéne írjak informatikából kb. 3 oldal terjedelemben a következő témák közül 1-ből:


Az informatika jövője

Adatbázisok a mindennapokban

Számítástechnika az életünkben

Az adattárolás múltja, jelen és jövője

Legális és illegális letöltések

Mesterséges intelligencia


Szerintetek melyiket válasszam? Illetve tudnátok küldeni néhány honlapot ahonnan tudnék információt szerezni? Mert én csak wikipédiát ismerem, abból meg nem tudom úgy kiírni, hogy ne tűnjön fel, hogy csak másoltam.


2014. dec. 17. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Google-ba beírod, és hoppá, máris nem egy forrásod lesz csak.


Amúgy szerintem egész sokat lehet írni a legális és illegális letöltésekről, a számítástechnika az életünkben, vagy a mesterséges intelligenciáról.

2014. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Csak nem KIG + Ollé?

Egyik rosszabb mint a másik, én sem tudok választani, pedig holnapra kéne.

2014. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
károlyi istenem :DDDDDD fölösleges megírni, ollé lusta elolvasni több száz ilyen szart:D
2014. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ollé bazzeg... Megvakított mikor INfó órán a feje búbja visszatükrözte a napot a szemembe. Ezért dafke nem írom meg!! HahahEHehehhe, akármennyire szeretné nem olvashatja el csodálatos gondolataimat csak azért sem!
2015. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!