Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » H e ll o! A koszivu ember...

H e ll o! A koszivu ember fiaibol egy par kerdesre kene valaszolni a konyvet olvastam de nem tudok rajuk valaszolni?

Figyelt kérdés

1Allapitsatok meg a regeny egymas utan elbeszelt fejezetei mikor jatszodo torteneseket mondanak el?

2Mennyi ido torteneseit beszelik el egyes reszek? Mibol kovetkeztetsz az ido mulasara?

3Jegyezd le a legfontosabb helyszíneket

4 A regenyben elofordulo nepi hiedelmek/ki hisz benne

5 szereplok csoportositasa rokonszenvesek kozonbosek vagy ellenszenvesek

ne szolj be hogy ezt nem tudom vagy olvassam el mert elolvastam csak nem emlekszem ezekre a reszekre de meg van egy csomo kerdes azokra valaszoltam



2015. jan. 2. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért vagy lusta elolvasni? Legalább a rövidítettet! Vagy egy online olvasónaplót! Könyörgöm, hogy ez a mai generáció miért nem bír könyvet a kezébe venni! Én már nagyon régen olvastam, de vannak online olvasónaplók, böngéssz át párat! :)
2015. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktam konyvet olvasni es ezt is elolvastam csak teljesen mas fajtakat szoktam de nem emlekszem ezekre a reszekre valaki mas nem tudja?
2015. jan. 2. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondom! Van egy csomó olvasónapló a neten! :)
2015. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom azert koszi : )
2015. jan. 2. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!