Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A KőszívŰ ember fiaiból...

A KőszívŰ ember fiaiból kellene pár kérdésre válaszolni? Hogy hÍvják a zsibárust? Miért ment el hozzá Richárd? Mivel foglalkozott a zsibárus?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 14:56
 1/2 anonim válasza:
89%
Figyelj! 7-8-osan 1-2 óra alatt el tudod olvasni. Szerintem ülj neki, és túl leszel rajta! Nem nehéz. De itt csak oltogatni fognak, hogy miért nem olvasod el.
2013. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt ugye nem gondolod komolyan?


1-2 óra alatt biztos nem olvasod el, hacsak nem vagy gyorsolvasó. Én a Harry Potter 7. részét gyorsüzemmódban kettő óra alatt olvastam el, A kőszívű embernél egyáltalán nem siettem, és volt olyan fejezet, ami egy óránál is tovább tartott...


Salamon; vissza akarta szerezni a volt szerelme arcképét; kereskedő volt, mivel mással? bent is van a "zsibárus" szóban

2015. jan. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!