Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi az a naplóbejegyzés? Vagy...

Mi az a naplóbejegyzés? Vagy hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen tantárggyal kapcsolatban kérték? Van olvasónapló amikor kötelező olvasmány egy egy fejezetébol írsz egy rövid fogalmazást, a lenyegről ugye, a tartalmát írod le. A naplobejegyzes meg egy napod eseményei, érzései lennének? :O
2015. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Január 29.


Ma reggel, miután felkeltem, összevesztem apával. Szerinte egy büdös szajha vagyok (szó szerint ezt mondta), amiért minden éjjel más-más férfiakkal fekszem le pénzért. Szerintem meg csak szeretetből és a dolgozó férfiak iránt érzett tiszteletből csinálom. Na mindegy. Apának fogalma sincs a jótékonykodásról, de egyszer úgyis meg fogom ölni!

A reggeli kakaó volt és friss kalács. Anya sütötte. A szeme megint be volt feketedve, mert apa megöklözte. A szemét, nem a vulváját. De mint írtam, egyszer úgyis kicsinálom.

A suliban is minden pocsékul kezdődött. Az a hülye Tibi pénzt akart tőlem lejmolni, hogy huánát vehessen Maritól. Én mindkettejüket útálom, ígyhát a tökei közé repítettem a bakancsommal. Acélbetkós, úgyhogy vittek is rögtön az igazgatóiba. Le kellett a dirit kezelnem, hogy ne kapjak újabb intőt.



És így tovább...

2015. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Te figyi. ha ezt tényleg mind megcsináltad akkor le a kalappal.
2021. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!