Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit tudnék irni abba a fogalma...

Mit tudnék irni abba a fogalmazásba hogy jézus a kedvenc bibliai hősöm?

Figyelt kérdés
Azt kéne hogy miért? Nagyon nem megy nekem. Aki tud segiteni azt nagyon megköszönném

2015. jan. 31. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze a jó tulajdonságait, és illusztráld példákkal. Pl. gyógyította a betegeket, megbocsátott annak, aki bántotta, és megértette az emberek tökéletlenségét is, mivel emberek közt élt.
2015. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vree ***** válasza:

mer' vizen járt meg csinált halat az 5000 fazonnak, meg feltámadt meg hasonló szuperhősös dolgokat csinált


meg mer' rendes dógokat mondott hogy szeresd felebarátodat meg légy rendes idegenek fiaival meg a szamaritánusokkal meg hasonlók, szal kóser volt az arc


Azt hogy azt tanította hogy ne házasodjanak meg hagyják el a családjukat ha tanítványok akarnak lenni azt ne írd bele, nem szeretik hallani


De most mi ebben a nehéz? :D


max. az ha tényleg valaki mást jobban szeretsz, mondjuk Sámson tényleg poénosabb volt, hogy összekötött 300 rókát és meggyújtotta őket, meg hogy lekaratéjozott mindenkit (1000 főt) szamárálkapoccsal.


De ilyeneket Jézus is csináld, megátkozta a fügefát mert az nem akart teremni, meg kinyírta a disznókat (a Légió démont beléjük rakta, aztán vízbe fullasztotta őket).


Mit nem lehet rajta szeretni? írd le, hogy milyen menő csodákat csinált és milyen rendes pofa volt mindenkivel, meg hogy miért, és kész vagy. A legegyszerűbb téma a világon. amúgy is ezt akarják tőled hallani.

2015. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert nagyon bölcs volt, az embereket három évig

tanította, virágvasárnap a nép királyt megillető tisztelettel fogadta. Azt hitték róla, hogy ő lesz Zsidóország (új) királya, aki megszabadítja a zsidó népet az ellenségtől. De Jézus nem akart földi király lenni " Én király vagyok, de az én országom nem e világból való" (Ján.18.,36)

2015. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jézus nevét mindenképpen nagy kezdőbetűvel írd -

Tulajdonnév -

2015. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jézus példát is mutatott

Azt mondta tanítványainak mikor Júdás az utolsó éjszakán elosont, hogy a zsidó tanács szolgáit Mestere ellen vezesse "Szeressétek egymást, amint én is szerettelek titeket" - Nem futamodott meg, pedig a római helytartó Pilátus is ártatlannak nyilvánította, mégis félelemből, emberi gyöngeségből halálra ítélte -

2015. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!