Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jozsef Attila:Anyam Valaki...

Fényőr kérdése:

Jozsef Attila:Anyam Valaki segitene verselemzesben? Semmit nem talalok rola az interneten.

Figyelt kérdés

Jovoheten Jozsef Attila 5 versebol irunk verselemzest, szerencse alapjan dol el, melyiket kapom.

A gond az, hogy felkészülnek en belole csakhogy a könyben par sort ir rola, hogy emblema es peldazat, proletaranya.

Itt az interneten is ugyanaz van rola, sehol egy verselemzés.

A keresem az lenne, hogy egy kicsit reszletesen, nagyjabol mirol szol a vers, irja le legyen szives!

Az is erdekelne, hogy mi a mufaja, milyen a verselese, milyen koltoi eszkozok, szokepek vannak benne.Semmit nem talalok a neten.:(

Persze nem azt szeretném, hogy megfogalmazza valaki helyettem, az az en dolgom. Csupan segítség kellene.:)

Köszönöm!!



2015. febr. 4. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Kerestem, de én sem találom, nem is halottam róla, hogy volna Anyám című verse.

Mi csak a Mama című versét tanultuk


találtam egy linket, de nincsen szó Anya c versről.

A cikkből próbálj kihozni valamit


[link]


Sajna csak ennyit tudok segíteni:(

2015. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hallottam*
2015. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!