Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok nekem mondani egy...

Tudnátok nekem mondani egy híres embert akivel találkozni szeretnék és ezt angolul is könnyen letudom írni?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen mindegy hogy kivel "szeretnék" találkozni, igazából senkivel, hidegen hagy az ilyen dolog, de valamit muszáj lenne írnom angolul:S Köszi.
2015. febr. 8. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Stephen Hawking és beszélj vele a metafizikáról, vagy az ősrobbanásról :D Ha hidegen hagy, akkor aki először eszedbe jut. Ne mond, hogy egy híres ember se jut eszedbe :D Manapság már azokat is ide sorolják, akik hülyét csinálnak magukból. Annyian vannak, mint égen a csillag. Vagy válassz valami színészt, azzal is lehet alapszókinccsel beszélgetni.
2015. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!