Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Adnátok ötletet egy fogalmazás...

Adnátok ötletet egy fogalmazáshoz?

Figyelt kérdés

Hogyan tud egy 12 éves fiú megleckéztetni egy gazdag embert, aki nem segít a szegényeken?

Minél hamarabb írjatok, max. holnap reggel 6-ig. Köszönöm!



2015. febr. 10. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sehogy
2015. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kiköti egy fához és elfenekeli egy bottal!
2015. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg arról is írhatsz, hogy a fiú megértette: attól, hogy valaki gazdag, nem köteles ismeretlenekre elszórni a pénzét. Még egy kis részét sem.
2015. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elhiteti vele, hogy elveszíti az összes pénzét elveszíti így ő is tök csoró lesz és ez rádöbbenti, hogy segítenie kéne a szegényeken. Pl egy zseni számítógéphacker és befagyasztja az összes bankszámláját a fószernak :D :D
2015. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, ezek az ötletek sajnos nem jók, a második azért, mert az azt hiszem a Ludas Matyiból van, a harmadik pedig azért kedves válaszoló, mert ki van kötve ez a feltétel, hogy megleckézteti. Várom a többi válaszokat!
2015. febr. 10. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez megleckéztetés! Nem azt mondtam, hogy lenyúlja a pénzt, hanem hogy rádöbbenti, hogy milyen kis gonosz, aztán visszakapja a pénzét, amit az örömtől sírva szétoszt a szegények között :DD

És ne fikázd, mert ez egy nagyon egyedi és marhajó ötlet!! :D

2015. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja én 4. válaszoló vagyok. Mindegy! :D
2015. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ó, igazatok van! Egy bolond házi bolond tanárnőnek, megírom egyiket azok közül, amelyeket ti írtatok. Köszönöm szépen! :)
2015. febr. 10. 21:19
 9/11 A kérdező kommentje:
A tanárnő azt mondta, hogy nem jó. Írjatok még légyszíves!
2015. febr. 11. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Esetleg olyan "móriczos - hét krajcáros" módon? Tudomisén - a férfinek valahol ki kellene fizetnie egy viszonylag kis összeget, de nem találja a pénztárcáját. Igen kellemetlen eset, de a közelben jár egy kéregető kisfiú, akit emberünk pár perccel korábban elküldött. Na, ez a fiú segítőkészen felajánlja összekoldult pénzecskéjéből a hiányzó összeget, ezzel pirulásra, majd adakozásra készteti a fukar fickót.


Igen, tudom, hogy giccses, de hátha tetszik majd a tanárnak...

2015. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!