Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Elemezd az alábbi mondatokat,...

Elemezd az alábbi mondatokat, és készítsd el a szerkezeti ábrájukat!?

Figyelt kérdés

Egyrészt túl magas volt a szikla,másrészt nem volt megfelelő felszerelés a mászásához.


Korán keltem,hogy időben elkészüljek.


Gabi gyorsan kitakarított,ugyanis szeretett volna elmenni a barátnőjéhez.


Öcsike keze tiszta maradt játék közben,Béluskáé viszont piszkos lett.


Ahány ház,annyi szokás.


Aki minden feladatot megold,az lesz esélyes a győzelemre.


Rengeteget edzettem,ennélfogva esélyes vagyok a győzelemre.


Ahol a sövény húzódik ,addig tart a kertünk.


2015. febr. 16. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajrá! Mi tart vissza? Ne felejtsd el kitenni a vesszők után a szóközöket!
2015. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megcsináltam ;) már írtunk is belőle és ötös lett :) csak mikor készültem a dolgozatra gondoltam itt is megkérdezem mert hátha van valami hiba az én megoldásaimban.

A vesszőkért/szóközökért pedig bocsi csak siettem mikor írtam, de te biztos nem írtál még el semmit ugye? :)

2015. febr. 22. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mind a nyolc mondatban egymás után következetesen kihagyod a szóközt, akkor elegánsabb nem úgy csinálni, mintha elírás lett volna. :-)

Gratulálok az ötöshöz.

2015. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként általában ha felteszed ide a megoldásodat, és azt kérdezed, hogy jó-e, akkor sokkal több segítséget fogsz kapni, mint hogyha csak feldobod a feladatot, és várod, hogy megoldja valaki, mert nagyon sok ember nem szereti itt, amikor mással akarják megcsináltatni a leckéjüket az emberek, de segítenek annak, aki már dolgozott vele.
2015. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!