Erre mi válasz?

Figyelt kérdés
Zsuzsa,Orsi,Jóska és Zoli minden héten egyszer kártyázik.Hány héten át játszhatnak úgy,hogy minden alkalommal különféle sorrendbe ülnek az asztalhoz?Két sorrend akkor különböző ,ha van olyan játékos,akinek akinek a két esetben a bal vagy a jobb oldali szomszédja közül legalább az egyik különböző?
2015. febr. 18. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:

> „Erre mi válasz?”

6.


> „Hány héten át játszhatnak úgy,hogy minden alkalommal különféle sorrendbe ülnek az asztalhoz?”

6.


> „Két sorrend akkor különböző ,ha van olyan játékos,akinek akinek a két esetben a bal vagy a jobb oldali szomszédja közül legalább az egyik különböző?”

Nem tudom, de ezt tételeztem fel, ha nem baj. És azt is feltételeztem, hogy mindegyik játékosnak két szomszédja van, ahogy az a kártyajátékoknál lenni szokott.

2015. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!