Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Politika és erkölcs kapcsolata?

Politika és erkölcs kapcsolata?

Figyelt kérdés
Segítség kellene. Iskolában kaptam egy olyan feladatot, hogy a politika és erkölcs viszonyáról kell 5 oldalas házi dolgozatot készítenem. Nem tudom hogyan kellene hozzákezdenem. Mivel nem politizálok, ezért a témában nem igazán vagyok otthon. Ha valaki tud ezzel kapcsolatos oldalt, azt meg köszönném ha be tudná linkelni. Interneten már én is utána kerestem, de semmi érdemlegeset nem találtam. Előre is köszönöm. 17/L

2015. febr. 22. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem. Egy ez idióta téma és nem középiskolába való, mert nagyon nehéz az aktuálpolitikát nem bele keverni. Arról nem is beszélve, hogy aki szerint a politika és az erkölcs között bármi kapcsolat van, az nagyon naiv ember lehet.
2015. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azért némi összefüggést lehet találni (ha nagyon utánagondokunk) Az emberek azért szokták figyelni az ismertebb politikusok viselt dolgait - pl. ha vlki házas, de van mellette másikkal viszonya s ez kiderül, akkor sokszor elfordulnak az illetőtől - az ami politikában volt erre néhány példa
2015. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De valóban sokszor a pénz jobban nyom a latban, mint

az erkölcs, főleg Amerikában

2015. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 24. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!