Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Művészet és kultúra kreatív...

Művészet és kultúra kreatív házi feladathoz ötletek?

Figyelt kérdés
A feladatunk, hogy egy A3-as rajzlapra a lehető leg élethűbben barlangrajzot kell festenünk. Már tudom, mit hogyan festek majd, de az a gondom, hogy ötletem sincs, mivel tehetném a sima rajzlapot elég görönygyőssé arra, hogy hasonlítson egy barlang falához, jól nézzen ki, de festeni is lehessen rá, tehát a sima tempera is befogja. Nagyon kellenének a jó ötletek. Köszönöm!
2015. febr. 25. 17:22
 1/2 anonim válasza:
Gyűrd össze a lapot, de csak finoman, hogy szépen ki tudd teríteni a lapot az asztalra. Ha jól csináltad akkor bármit rajzolhatsz és festhetsz rá, nekem mindig bevált, még ha túl egyszerűnek is tűnik.
2015. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rátenni egy rücskös de száraz beton járdára és jól megnyomkodni, esetleg sodrófával végighengerelni. A hátulja ugyan koszos lesz, de a domborulatok belenyomódnak a papírba.
2015. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!