Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hy, Aki jó nyelvtanból meg...

Hy, Aki jó nyelvtanból meg tudná nekem csinálni ezt a pár feladatot? Örök hála érte.

Figyelt kérdés
Íme: 1. Milyen szerkezetű mondat? Számozd meg az alábbi szövegrészlet mondatait. Majd állapítsd meg róluk milyen szerkezetű mondatok? : Egyszer Héraklész megszólított valakit: Asszony! Mi a neved? Mire ő: -Boldogságnak hívnak.1.2.3.4.5.2 feladat: számozd meg az alábbi szövegrészlet mondatait! Majd állapítsd meg róluk milyen szerkezetű mondatok? : Valaki kinevette a Dionűsziosz lába elé omló és barátjáért esdeklő Arisztipposzt. Mire felkiáltott a gúnyolódónak: Uram, nem én vagyok a hibás! Dionűsziosznak lábában van a füle.1.2.3.4.5.
2015. márc. 14. 17:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ugye két feladat van:)
2015. márc. 14. 17:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Te mire jutottál velük?
2015. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is megcsináltam, de nem valószínű, hogy jó, és ezért kértem segítséget, hogy akinek van egy kis ideje, türelme és jó nyelvtanból segítsem nekem ha tud, örülnék neki, igazán :)
2015. márc. 15. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!