Gyermekkori álom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ide tartozik, de kerlek, aki 1970 korul szuletett az irja le a gyermekkori álmát/ vágyát, ami mostanra már alapvtonek szamit.. (Akkor alom volt most mindenkinek van..stb) azert irom ide mert holnapra kene es mashol senki sem fog valaszolni szoval kerlek segitsetek :D
2015. márc. 16. 23:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Akar privatban is csak merlek segitsetek
2015. márc. 16. 23:41
 2/8 A kérdező kommentje:
Kerlek*
2015. márc. 16. 23:41
 3/8 anonim válasza:
45 éves vagyok.Tehát megfelelek a feltételnek.
2015. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kerlek tenyleg segitsetek
2015. márc. 16. 23:45
 5/8 bor zoltán válasza:
Egyszerű,amikor én gyerek voltam,egy darab televizió volt a környéken,most nem igy van,apámék eufórikus hangulatba jöttek egy autótól,és még sorolhatnám reggelig,viszont nem volt egy szál hajléktalan,és nem voltak munkanélküliek.
2015. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én csak 16 vagyok, de mamám mindig mondta, hogy az ő álma egy szürke Merci volt. Anyum álma meg koalákat látni. Szerdán teljesülni fog neki. :D
2015. márc. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te amúgy most téptél be először?
2015. márc. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Jó helyen vagy, ha házi feladattal kapcsolatos kérdésed van, ide teheted fel.

A 70-es években Magyarországon álom lehetett egy gyerek számára, mondjuk egy kazettás magnó, amely nemcsak hálózatról, hanem elemmel is működött.

Álom lehetett a színes televízió, fekete-fehér már a legtöbb családban volt.

Álom lehetett a "kvarcóra" amely már gombelemmel működött, nem kellett felhúzni, mint a hagyományos órákat.

Hasonlóan vágyott kedvenc volt az un. kvarcjáték, egy kis kütyü, amit nyomogatni kellett és egy kis képernyőn folyt a játék rajta.

A LEGO játékért hosszú sorok álltak, és elég drága volt nálunk.

A kis MATCHBOX autókért is "odavoltak a kisfiúk, meg a nagyobbak is.

Kicsit később lett nagy álom a gyerekek számára a "sétáló magnó", inkább talán a 70-es évek vége felé.

2015. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!