Hogy tudnám folytatni?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki ismeri a Pandora szelencéjét,magyarból azt a házit kaptam, hogy annak a folytatását kéne megírnom, hogy mi történt Pandorával miután kinyitotta a szelencét vagy vmi ilyesmi,mindegy csak a folytatása legyen, de nincs ötletem, hogy hogyan folytathatnám...előre is köszönöm a válaszokat!!:) ja és hétfőre kell

2015. márc. 28. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Minek kell lennie a végének? Lehet olyan vége a történetnek ami nem feltétlen egyeztethető össze a mostani földi élettel?

Én úgy folytatnám, hogy a kinyitása után az emberiségre szabadult az összes csapás valamint az élők és holtak világa közötti megvékonyodott falon több démon is fel tudott jönni a pokolból, feltörtek 66 pecsétet, így Lucifer a Földre szabadul és elhozza magával az apokalipszist. Itt sokat lehet rizsázni a pecsétekről az apokalipszisről és a démonokról is.

A történet úgy tartja, hogy "Pandóra, vagy valaki újra ki nyitja a dobozt, hogy a remény is kiszabaduljon". Ezt be lehetne fejezni Lucifer "visszaküldésével".

Ha megfelelő a téma, akkor nézz utána, pár oldalt lehetne erről írni.

2015. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!