Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német házi? (kérjük, hogy)

Német házi? (kérjük, hogy)

Figyelt kérdés

Le tudnátok nekem fordítani ezt a szöveget ?

Für mich war es ein großer Traum, so einen Sprechkurs in den Sommerferien zu machen. Seit zwei Jahren lerne ich jetzt im Gymnasium Spanisch, war aber noch nie in Spanien. Und die Spreache gefalt mir sehr. Der Unterricht in Spanien war super, denn wir haben viel gesprochen und nicht wie sonst nur Grammatik gelernt. Außerdem hatte ich eine tolle Gastfamilie. Mit der Tochter Maria habe ich mich sofort angefreundet. Am Wochenende sind wir in die Disco gegangen und so habe ich viele andere spanische Jugendliche kennengelernt.



2015. márc. 29. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig is nagy megtiszteltetés volt, hogy szeretettel vártak engem a rendezvényükön. Így volt ez tavaly is, amikor elmentem nyelvet tanulni Spanyolországba. Sokat tanultam, sok barátot ismertem meg. Esténként közösen játszottunk, beszélgettünk. Már várom a következő nyarat!
2015. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most voltál már spanyolban vagy nem?! Sprechkurs :D :D


Egy nagy álmom volt, hogy a nyáriszünetben egy nyelvtanfolyamra elmenjek.. Már két éve tanulok spanyolul, most egy gimiben, viszont (azelőtt) még nem voltam spanyolországban. A nyelv nagyon tetszik nekem. Az oktatás spanyolországban remek volt, sokat beszéltünk és nem csak nyelvtant tanultunk. Ráadásul volt egy kedves fogadócsaládom. A lányukkal, Máriával, hamar összebarátkoztam. Hétvégén elmentünk diszkóba és sok másik spanyol fiatalt megismertem.

2015. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2015. márc. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!