Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki meg tudná válaszolni...

Pepe02 kérdése:

Valaki meg tudná válaszolni nekem a 2 regényhez szóló kérdéseket? Mindkét könyvet elolvastam, negatív kommentelők kíméljenek.

Figyelt kérdés

Kőszívű ember fiai:

Mindenféle emberek - Kit nem ismer meg Richárd Plankenhorsték estélyén? Milyen gúnynevekkel illeti azután?

A bakfis - Milyen galádságot eszel ki Alfonsine Edit és Richárd ellen? Hogyan reagál erre Richárd?

A zsibárus - Mit mond a zsibárus Richárdnak, mi a legjobb üzlet? (egy rövid, idézőjeles mondat)

Női bosszú - Kik olvassák el, kinek a levelét? Ki utánozta a levélíró kézírását, és miért?

Aláhúzott sorok - Miféle sorokról van szó?

Szent Péter esernyője:

A kapzsi Gregoricsok - Mire alkusznak Sztolarik közjegyzőnél a megboldogult fivérei? Mennyit ér a közjegyző szerint? Mennyi a legmagasabb összeg, amennyit ajánlanak? Végül mennyiért veszik meg? Mit találnak ott?


Nagyon szépen megköszönném annak, aki leírná, és nem belinkelné a regényeket, mert megvannak csak nekem nem megy a keresés, és az értelmezés.. :( Megbukni meg nem szeretnék..:(


2015. ápr. 4. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de a tanár nem azért adta fel ezeket a feladatokat, hogy te másokkal oldasd meg. Pont azért adta fel, hogy aki elolvasta, az meg bírja csinálni. Ha elolvastad, egyébként tényleg nem nehezek ezek a kérdések, csak annyi kéne, hogy leülj és megkeresd a könyvben. Ha még erre sem vagy képes, akkor meg is érdemled, hogy megbukj. Bszki, még a fejezetcímek is meg vannak adva! :D Ennyire ne demonstráld már itt az y generációt!
2015. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!