Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van határa annak, hogy egy...

Van határa annak, hogy egy napra mennyi házit adjanak egy tantárgyból? És lehetséges az, hogy nyelvtan órán irodalomból írunk és nem "pótoljuk" be a nyelvtant?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom a tanárunkat, aki 7. osztályban középiskolás szinten tanít & kér számon. Kösz előre is!

#tanulás #házi #iskola #nyelvtan #diktatúra az óra alatt
2015. ápr. 12. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a házirendet, de szerintem a házi feladattal kapcsolatban nem lesz benne ilyen jellegű szabályozás. Azt pedig abszolút a tanár dönti el, mikor van nyelvtan illetve irodalom óra, persze kérdéses, hogy előre szólt-e, hogy irodalom lesz. Bejelentette, hogy nyelvtan helyett irodalom lesz, ráadásul írtok? Mert ha váratlanul, bejelentés nélkül irodalom dogát írat nyelvtan órán, azt meg lehet támadni, más esetben viszont ez van és kész.

Inkább örüljetek annak, hogy középiskolás szint van, ha tanultok rendesen, az csak megtérül később, pl. a központi felvételin és a gimiben!

2015. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nincs, annyi házit ad amennyit akar

nekünk a tanár 7 a4-es lapot adott tele feladatokkal, amit meg kell csinálni pár nap alatt

oké, én mondjuk idősebb vagyok nálad, de akkor is túlzásnak tartom


lehetséges, a naplóba meg azt ír be amit akar

ha sokszor csinál ilyet, szólhattok, de addig bármikor megteheti

2015. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!