Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy olyan személyt keresek,...

Egy olyan személyt keresek, aki hajlantó lenne nekem segíteni a fizika szakdogámban!? Többi lent!

Figyelt kérdés
Fizikából írom a szakdolgozatom. A cím: A folyadékok felületi feszültsége. A folyadékokról kellene írni kezdetben, azután a folyadékok tulajdonságairól(felhajtó erő, kapilláris jelenségek, felületi feszültség, felhajtó erő). Tudna nekem esettleg valaki segíteni, hogy hol tudnék anyagot szerezni, vagy esettleg az elindulásban tudna nekem valaki segíteni? Persze nem ingyen gondoltam az egészet!
2015. ápr. 18. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül lett kitörölve ez a kérdés a legutóbb sem...
2015. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Internetről hallottál már? Hát a googleről?
2015. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy témavezetőről?
2015. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem csak ilyen negatív emberek vannak, mint például tik. :)

Vannak itt rendes emberek is.

Csak egy kis plusz kellene, hogy is nézzen ki, meg hogy honnan szedjem az anyagot, mivel interneten nem sok mindent találtam hozzá. :)

Biztos van olyan valaki aki már túl esett rajta, és tudja mire figyeljek, illetve még lehet anyagot is tudna adni.

2015. ápr. 18. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Például itt: [link]

Amúgy hol írod a szakdolgozatot?

2015. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
a középkorban
2015. máj. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!