Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megtudná-e mondani valaki mit...

Kovi Körte kérdése:

Megtudná-e mondani valaki mit tegyek, ha a régi tanárnál a fizikát megértettem és most jött egy másik és értelmetlenül magyarázz?

Figyelt kérdés
Senki sem érti mit mond.(Félévkor 4-es voltam nála meg ló ha 3-as!!)

2015. ápr. 22. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Haha, velem is ugyanez tortent 9-rol 10-re, pedig az anyag egyaltalan nem lett nehezebb csak a tanar lett mas. Az elozonel kituno voltam, csak otoseim voltak, ertettem es szerettem a fizikat, aztan 10. felevkor majdnem megbuktam az uj tanarnal. Viszont osszeszedtem magam es iden mar stabil 4-es vagyok. Igaz, hogy az orabol nembsokat ertek, de otthon leulok es magamnak atnezegetem a konyvet, vagy egy olyan osztalytarsamat kerem meg hogy segitsen, akinek megy. Nem tudom, hanyadik osztalyos vagy, nekem ez az utolso evem fizikabol, es azt kell mondjam, hogy egyik resze sem egy nagy ordongosseg, javareszt csak matematika. Szoval mast nem lehet tenni(esetleg ha tenyleg senki sem erti akkor a szuloi ertekezleten fel lehet hozni a temat, de ugy tudom miota klik van, tanarvaltast sem lehet kervenyezni), neki kell fekudni es onerobol tanulni.:/
2015. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

7-es és év vége beleszámít a felvételibe.

A tanár is ezt hajtogatja meg mindenki.

De köszi a kommentet.

2015. ápr. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!