Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tanuljam meg gyorsan a...

Hogyan tanuljam meg gyorsan a verset?

Figyelt kérdés
A Toldiról lenne szó(1 versszak 8 soros). Van 9 versszak már tudok belőle 3-at, és kedden felelünk belőle. Valami gyors verstanulási módszer kellene! Előre köszönöm.;)

2015. máj. 2. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
még csak szombat van :DD addigra simán megtanulod. hangosan olvasd fel sokszor aztán próbáld meg felmondani magadnak
2015. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment a zöld pacsi. :D
2015. máj. 2. 20:19
 3/3 K.Jucus125 válasza:

Hali ^^


Tudom már túl késő, de hasznos lehet. Én, amikor tanulok egy verset/szöveget, a következőképp csinálom:

Először is veszek egy töredéket.(pl.: 6 sort) Magamban elolvasom (2-szer),hangosan (1-szer), majd kinézek az ablakon, vagy nézem a falat, és megpróbálom kívülről elmondani. :D Nem megy? Kezdjük elölről! Nekem bevált, 1 nap alatt 5 oldalnyi szöveget megtanultam. :) róbáld ki ;)

2016. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!