Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tanuljam meg a Halotti...

Hogyan tanuljam meg a Halotti beszéd és könyörgést?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy a fejembe, és meg kellene tanulnom, van rá valamilyen módszer hogy egy ilyet könnyebben megtanulhassak?
2015. máj. 10. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Isa por és hamu vagyunk. ....
2015. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem tanulhatom meg helyetted, szeretek verseket tanulni, és könnyen megtanulom, még ha hosszú is.
2015. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 toobitter ***** válasza:
Hát ezt sajnos máshogy nem lehet, csak úgy, hogy leülsz, elhatározod, hogy megtanulod és kész. Nem olyan nehéz, mint amilyennek látszik!:)
2015. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk csak az első két mondatot kellett -
2015. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látjátuk feleim szümtükhel, mik vogymuk:

isa, pur és homou vogymuk. Menyi milosztben terümtevé elevé miű isemüküt, Ádámut, es odutta volá neki paradicsumut hazoá

2015. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én erre csak annyit mondok hogy én is megszenvedtem vele, de mai napig tudom...


már igazából nem emlékszek rá -sajnos- hogy hogy tanultam meg, annyit tudok, hogy fenn van youtubon ahogy valaki mondja, és ha azt hallgatod, és követed a szemeddel netán mondod is vele eggyütt akkor lehet hogy könnyebben meg lehet tanulni


-bár én nem így tettem, mert kirázott tőle a hideg-


de azért próbáld meg hátha neked bevállik!

2015. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én úgy tanultam meg, hogy hangosan mondtam-mondtam-mondtam, próbáltam belevinni egy kis ritmust, dallamosságot, aztán már csak a mondatok első szavait írtam fel egymás alá vázlat szerűen, hogy hogyan következnek egymás után, és megtanultam! :D

Ötösre feleltem, még a mai napig kívülről fújom, pedig már vagy 7 éve volt

2015. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!