Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Olyan problémám van, hogy...

Zsofi2001.zfg kérdése:

Olyan problémám van, hogy nagyon nem értem a fizikát ( 7 osztályos vagyok) és most a hatásfoknál tartunk, de nem értem, hogy hogyan kell feladatot megoldani . Valki eltudná magyarazázni? 14/L

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
munkára fordított erő/össz kifejtett erő
2015. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha leïrod a feladatot itt, vagy privátban, akkor szívesen segítek :)
2015. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Helo. Nekünk a fizika tanar csinalt egy oldalt amin rajta vannak az anyagok egy kis dia formalyaban ezt nagyon könnyen meg lehet érteni.

Nézd meg az oldalt! Googleba írd be hogy realtárgyak és ott lesz ez az oldal. Remélem segítettem. Ha benne vagy ramesz a fizika 7. osztály és kikeresed azt a témát ahol jártok.

2015. máj. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NMihalY72 válasza:
Elolvasod a feladatot. Kihalászod belőle az értékeket, amiből számolni lehet. A további benne van a fizikakönyvedben...
2015. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!