Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Vázlat a Kőszívű ember fiai...

Vázlat a Kőszívű ember fiai egyik részéből, segítség?

Figyelt kérdés

Most A kőszívű ember fiai-t olvassuk és fogalmazást kell írni az egy ember akit méág nem ismertünk című fejezetből.

Tudom, hogy olvassam el meg ilyesmi, de már elolvastam egy csomószor de mégse sikerül a lényeget összeszednem:(

azt szeretném ha valaki írna nekem a fejezetből egy ilyen, bonyodalom, kibontakozás, tetőpont típusú

vázlatot.



2015. máj. 18. 18:50
 1/1 anonim válasza:

Má' bocs de annyira ne legyél lusta, hogy az ilyen helyeken pl. wikipédia, vagy az ehhez hasonló helyeken ne nézd meg!! Nézz körbe az interneten, vhol le is van írva (mer én már megtaláltam, nem volt nehéz) a fejezetek lényege! És miután végigolvastad, nem lesz nehéz vázlatpontokba leírni!

De amúgy nem túl nehéz egy ilyen műből vázlatot írni, de ha már nem sikerül vedd a fáradságot és nézd meg az olyan honlapokon, mint a wiki, meg stb.

2015. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!