Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az Egri csillagokban milyen...

Az Egri csillagokban milyen körülmények között/hogy talál rá Gergő Évára? Én már rég keresem, és nem találom, és egy hete

Figyelt kérdés
Én már rég keresem, és nem találom, és egy hetem van megírni egy házidogát. De ha ezt nem tudjátok, ötletet is írhattok, hogy milyen eseményből tudnék 1 A4-es oldalnyi párbeszédet írni! Előre is köszi!!!

2015. máj. 22. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy tudományos kérdés?

Radarral mérjük be őket esetleg?

2015. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor?

Először mikor hiába keresi Keresztesen Budán talál rá a királynőnél.

Másodszor a lakodalomban amint hozzá akarják adni Hegedűshöz, ekkor az üvegházban találkoznak.

Harmadik eset mikor Éva Balázs ruhájában harcol az Egri ostromban és megsebesül. Ekkor halottnak hiszik, de megszólal és Gergelyt akarja. Ekkor Gergely odamegy, leveszi a sisakot a fejéről és megismeri a feleségét és rájön, hogy minden igaz amit a fiáról kiabáltak.

Nem tudom a három rátalálás közül melyik kell, bár úgy sejtem az utolsó. Azt a Holdfogyatkozás című rész 21. fejezetében találod meg.

2015. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kb.:3x talál rá a könyvben. nem olvastad?
2015. máj. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!