Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Sokat filóztam de nem nagyon...

Sokat filóztam de nem nagyon mennek ezek a kérdések. Egy kis matek?

Figyelt kérdés

1. A nézők szeretik az autó versenyt, ezért megnézik az időmérőedzést szombaton és vasárnap. 168000 néző vett részt a szombati edzésen, ami a két napi látogatók 28%-a. hányan voltak vasárnap a versenyen?


2. a tenév kezdetekor 5800ft-tal a zsebünkben, betértünk egy papír boltba. a kiválasztott füzetekért. borítókért, tollakért, ceruzákért, 4600Ft-ot fizettünk. Pénzünk hány százaléka maradt meg?


3. Nyár elején a grillsütő 18500Ft-os árát felemelték 20%-kal a nagy kereslett miatt. A kereslett kisebb volt mint az áruház vezetői gondolták, ezért a raktárba maradt a grillsütők nagyobbik része. a raktározási kölcségek érdekében, 25%-kal csökkentették az árát. menyibe kerűlt a kiárusításkor a sütő? hány százaléka ez az eredeti árnak?



2015. jún. 7. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A filózás helyett olvasd el ezt:


[link]

2015. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam neked a kérdésedre délután.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


Helyetted megoldani nincs értelme, mert akkor nem fogod megtanulni sajnos.

2015. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!