Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kaphatnék támpontokat hogy mi...

Kaphatnék támpontokat hogy mi alapján írjam meg az összehasonlító elemzést?

Figyelt kérdés
Kölcsey: Himnusz és Zrínyi második énekének összehasonlítása a házink, minimum 1,5 oldal... Na már nem is lenne gond, ha a tanár elmondta volna hogy hogyan írjuk meg, de még a könyvben sem találtam semmit...Tudnátok ötleteket adni? Előre is köszönöm!
2010. márc. 4. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nemtom neked milyen tanárod van, de nekünk sose mondták el hogy mit kell írnunk fogalmazásban, nyilván azért mert ez egy elég szubjektív dolog, tehát mindenki másképp gondolkozik, és más a véleménye. Érettségin se mondják meg hogy mit kell írnod, hanem magadtól kell kiügyeskedni a dolgokat. Amúgy én mindig úgy szoktam, hogy elolvasom amiről írnom kell, és leírom a hasonlóságokat, különbségeket, meg leírom a következtetéseket, gondolataimat a két művel kapcs, a végén pedig összegzem a mondanivalómat. Hajrá!
2010. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!