Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Arany János és József Attila...

Arany János és József Attila kései költészetét kell összehasonlítanom. Na de hogyan? Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogy kell ilyet csinálni. Először leírok mindent Aranyról, a verseiről, és utána rátérek József Attilára vagy "össze-vissza", felváltva írjak róla? Na és hol találnék anyagot? Légyszi ne írjátok, hogy google, mert már megpróbáltam, de csak hibás oldalakat dobott ki, amikben sok a hülyeség. NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ANNAK, AKI SEGÍT!
2010. márc. 9. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

"Először leírok mindent Aranyról, a verseiről, és utána rátérek József Attilára vagy "össze-vissza", felváltva írjak róla?"


- Ahogy jobban esik.


"Na és hol találnék anyagot?"


- Pl. könyvtárban. Amúgy nekem nem dobott ki olyan hülyeségeket a gugli.

2010. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alapjában véve 2 féleképpen lehet összehasonlító elemzést készíteni. Az egyik az, amikor külön-külön elemzed teljesen a 2 dolgot, és a végén levonod a következtetést, hasonlítasz. A másik pedig hogy pontokba szedve elemzed a tulajdonságok alapján a 2 dolgot, így 1-1 rész kb. 1 bekezdés. A végén itt is lehet egy rövid konklúziót írni. Biztos vagyok benne, hogy nem csak hülyeségeket találsz a Google-ban, de ha tényleg nem megy, akkor menj el egy könyvtárba, és keress róla könyveket, vagy netaláltán nézd meg az irodalom tankönyvedet, hidd el hasznos jószág ;-)))


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__495168-..

Nézzetek be ide ha van egy kis időtök, és írjatok néhány hozzászólást!!! Köszi :)))

2010. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A könyvtár sztornozom, mert holnapra kell. :D Marad a könyvem, meg a google. :S
2010. márc. 9. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki találta ki ezt a marhaságot? József Attilának nem volt kései költészete! 32 évet élt mindössze!Ki az a hozzánemértő aki össze akarja hasonlítani az összehasonlíthatalant?
2010. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A magyar tanárom.....
2010. márc. 9. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne neki kései költészete?!?!?!

[link]

[link]

2010. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én azért nem hagytam volna utolsó estére, de néha megesik ;-)))
2010. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ez tökéletes! :D Még mindig írom a piszkozatot, szóval jókor jött! :-)
2010. márc. 9. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!