Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Móricz Zsigmond: Az isten...

Móricz Zsigmond: Az isten háta mögött című műnek kell leírnom az olvasónaplóját?

Figyelt kérdés
Ugyebár lusta vagyok :D ezért nem akarom elolvasni. Valaki le tudná írni nekem a fejezetenkénti tartalmát vagy egy linket ahol ezt megtalálom előre is köszi.

2015. aug. 24. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz is lusta vagy, hogy beírd a googleba ezt? Kevesebb idő lett volna, mint kiírni ide a kérdést.

Beírtam google-ba, ki is jöttek a találatok, szóval neked is menni fog.

2015. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már bocsi de beírtam de nekem nem a szaros elemzési kellenek nem gondoltál bele, hogy nem véletlen ide írom ?
2015. aug. 24. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt a 2. találat: [link]

Le van írva ide a rövid tartalma. Ha nem tetszik, akkor el lehet olvasni a könyvet. Nehogymár neked álljon feljebb.

2015. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen láttam de leírtam hogy nem az elemzése kell !
2015. aug. 24. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem elemzés hanem a rövid tartalom! Leírja, hogy miről szól!
2015. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
....jo haggyuk......
2015. aug. 24. 14:44
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"haggyuk"


Pedig rád férne az olvasás...

2015. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!