Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Spanyol fogalmazas kellene a...

Spanyol fogalmazas kellene a nyari szunetrol? (Nem tul hosszu)

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:

???? Legalább magyarul leírhatnád... :D


Vagy írjam neked azt, ami velem történt? hogy egész nyáron dolgoztam? :D

2015. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nyaralni voltunk a tengerparton. Vegig jo ido volt. Sokat furodtunk. Nagyon sokat ettunk, volt hogy tobbszor is ebedeltem. Mikor elindultunk sajnos beteh voltam de a vegere meggyogyultam. Amikor hazajottunk kovetkezo heten fesztivalozni mentem. Sajnos megaztunk. De nagyon sokat buliztunk. Utana meg dolgoztam 2 hetet kisgyerekekkel. Ami magyon faraszto volt de aranyosak is voltak.



elso multban kellene

2015. szept. 2. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Fomos para a praia para os feriados. O tempo foi continuamente bom. Tomamos banho muito. Nós comemos muito, às vezes eu tinha almoço várias vezes ao dia. Inicialmente eu estava doente, mas depois fiquei melhor. Depois voltamos para casa, eu fui para o festival. Fomos espancados pela chuva, mas tivemos um grande momento. Depois que eu trabalhei duas semanas com as crianças pequenas, que foi bastante cansativo, mas eles eram bonitos.
2015. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15:58-as szerintem portugálul vagy katalánul írta.

Ma már nem, mert fáradt vagyok, de ha még holnap is aktuális, akkor megpróbálom átültetni spanyolra.

2015. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen igénytelen szöveget se tudsz lefordítani? Meg fogsz bukni!!!
2015. szept. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha irsz Egy szep fogalmazast magyarul, ( amit fent irtal az borzalom), leforditom neked 10- re
2015. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

1,4-es vagyok, igazából nekem is azért nem akaródzott lefordítani, mert ez így elég gáz - csak nem mertem megmondani :-)

Pl. legalább azt leírhatná a kérdező, hogy melyik ország tengere (pl. nyaralni voltunk Olaszországban, sokat fürödtünk az Adriai tengerben,stb.)

2015. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

ostoba majom, semmirekellő , aki a neten idegenekkel íratja meg a háziját

diploma nem kéne?

én gyerekem ilyet csinálna megemlegetné

2015. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azert szerintem ennyire merges nem kellene lenni ra. A sulis rendszer idegennyelvben borzalom, semmirekello, majom idiota szisztema. :))) 4 nyelvet beszelek Folyekonyan (magyar az egyik) es nem a sulinak koszonhettem ezt, ott majdnem folyton buktam. Igy hagyuk a nagy hosies diszciplina viselkedessel.
2015. szept. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!