Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kedvenc irodalmi alkotás...

Kedvenc irodalmi alkotás indoklás?

Figyelt kérdés
Olyan házit kaptam, hogy válasszak ki egy "kedvenc" irodalmi alkotást és indokoljam meg 8 mondatban, hogy miért az a "kedvencem". Valaki segítsen, mert ilyen házit sohasem kaptam. Teljesen mindegy hogy melyik műről írok indoklást hiszen nem tudja a tanár, hogy szeretem-e. Szóval valaki aki ebben jártas, hogy tudjon indokolni ilyet akkor az írjon ide egy 8 mondatos indoklást vagy küldjön valaki linket. Köszönöm.
2015. szept. 9. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá jártasság. Egyszerűen nyolc mondatban leírod, hogy miért szereted. Semmi külömlegesség nincs a feladatban.
2015. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!