Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan készítsek térképet és...

Hogyan készítsek térképet és egy kisregényt magyarország gabonaféléiről?

Figyelt kérdés

Üdv!


8.-os vagyok. Magyarországi gabonafélékről kell írni és egy térképet hogy mit hol termesztenek, kérdés hogyan kezdjek hozzá? talácstalan vagyok akinek nem lesz kész bevágnak egy egyest, aki csinál az meg "örüljön hogy lyuk van a seggén" hogy a tanárt idézzem (remek jutalmazási és büntetési rendszer...) ez aztán a motiváció hogy mindenki megcsinálja


2010. márc. 12. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
keddre kell a tankönyvben nincs semmi használható
2010. márc. 12. 18:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rajzolnék egy térképet,berajzolnám,hogy hol termesztenek búzát, kukoricát, hajdinát, árpa, rozs, köles, zab,és utána írnék róla ismertetőt és hogyan használjuk fel az étkezésünkben.
2010. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hol használják fel van olyan hogy zab-ipar?
2010. márc. 12. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Zabpehely??? Zabkorpa?? Lótenyésztés???

2010. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!