Ha sok házitok van hogy osztjátok be az időtöket, illetve milyen praktikákkal tudtok jobban/gyorsabban tanulni, koncentrálni, ha álmosok vagytok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 18:03
 1/4 Vica02 válasza:
Tudom...borzasztó idióta... :D De ha álmos vagy a füled szélét erősen dörzsöld meg. Ettől fel is ébredsz és koncentrálni is tudsz. (Én néha órán is ezt csinálom. :D)
2015. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ha álmos vagyok, alszom. Mindig segít.
2015. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt most ki kellene kötni, hogy mi számít "sok házinak". De ha nagyon nem tudsz dönteni, hogy mit csinálj meg, akkor előbb azt, ami prioritást élvez (például hétfőn adták fel és csütörtökre kell), ami meg nem arra a hétre kell, nyugodtan hétvégére lehet hagyni.
2015. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a délutáni alvásra esküszöm, illetve nem nyitok meg hülye oldalakat, ami elveszi az időm (pl: gyakori) amíg nincs kész minden :)
2015. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!